O NAS

Nasza firma składa się z profesjonalistów, którzy kompleksowo pomogą zorganizować każdy event, zgodnie z życzeniem Klienta. Stawiamy i składamy namioty w oka mgnieniu, tak, jak sobie tego życzysz.

Dewizą, przyświecającą nam w spełnianiu coraz to bardziej wymagających i pracochłonnych życzeń Klientów, jest zadowolenie, które im towarzyszy, gdy widzą finalny efekt naszej pracy. A to wszystko dzięki 100% zaangażowaniu każdego pracownika w powierzone mu obowiązki.

Zlecając nam zadanie, możesz być pewny, że dołożymy wszelkich starań, by Cię nie zawieść. Dla naszego zespołu nie ma rzeczy niewykonalnych. Nie wierzysz, sprawdź nas!

W swojej ofercie posiadamy kilka rodzajów namiotów, łącznie z wyposażeniem oraz dekoracjami, które sprawdzą się na różnego rodzaju przyjęciach, uroczystościach, czy innych wydarzeniach. Obsługiwaliśmy wiele imprez, a zdjęcia z nich możesz obejrzeć w zakładce „Nasze realizacje”. Jeżeli się zgodzisz, Ty również będziesz mógł się pochwalić swoją udaną imprezą na naszej stronie.

Nie odstrasza nas współpraca z dużymi przedsiębiorcami, wymagającymi czy niezdecydowanymi Klientami. Pomożemy, doradzimy, wesprzemy, bo takie jest nasze zadanie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Firma Handlowa Plus Ofiara Małgorzata
Wola Chorzelowska 74A, 39 – 333 Sarnów
+48 695 854 488, +48 605 856 752
+ 48 691 487 759, +48 605 548 606
malgorzata.ofiara@vp.pl
malgorzataplus@vp.pl
namioty.mielec@gmail.com